Partnerzy


1. Biuro Tłumaczeń Justyna Cuber-Janik

Tłumacz przysięgły języka niemieckiego Justyna Cuber Janik

Biuro Tłumaczeń Justyna Cuber-Janik świadczy na terenie całej Polski profesjonalne usługi tłumaczeniowe, specjalizując się we współpracy z Kastel&Germany w tłumaczeniach uwierzytelnionych dla lekarzy/lekarek i pielęgniarzy/pielęgniarek wyjeżdżających na zagraniczne kontrakty, wymiany naukowe oraz rozpoczynających pracę w krajach niemieckojęzycznych (dokumenty wystawione przez izby lekarskie i pielęgniarskie, dyplomy, prawo wykonywania zawodu, etc.). W ramach realizowanego dla nas zlecenia biuro tłumaczeń oferuje potencjalnemu klientowi/klientce bezpłatną konsultację oraz bezpośredni kontakt z przedstawicielem Tomaszem Cuberem, który z uwagi na wieloletnie doświadczenie w tym zakresie doskonale orientuje się we wszystkich aspektach związanych z przygotowaniem listy niezbędnych dokumentów oraz koordynowaniem procesów na terenie całej Polski – niezależnie od miejsca.

Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z biurem:
E-mail: cubertomasz@gmail.com
Tel. 667 220 445 


2. Kancelaria Prawna „Mizera – Mroziński” spółka jawna.

Kancelaria prawna Mizeria - Mroziński

To zespół doświadczonych prawników, reprezentujących korporacje prawnicze – radców prawnych i adwokatów. Cechuje ich szybkości i terminowość. Poprzez kompleksową obsługę, doradztwo prawne, przygotowywanie umów i innych dokumentów, przygotowywanie oraz opiniowanie wewnętrznych procedur, od lat z sukcesem przyczyniają się do rozwoju Centrum Języka Niemieckiego Kastel&Germany dla lekarzy. Z uwagi na fakt, iż CJN K&G specjalizuje się wyłącznie w edukacji medyków, w filozofię CJN K&G doskonale wpisuje się fakt, iż Kancelaria Prawna „Mizera – Mroziński” spółka jawna mając na uwadze, iż zawód lekarza jest profesją podwyższonego ryzyka oferuje również klientom CJN K&G gwarancję ochrony prawnej oraz zabezpieczenia ich interesów związanych z wykonywaniem zawodu lekarza. 


3. IFMSA (International Federation of Medical Students Associations)

IFMSA - Poland

Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland jest organizacją zrzeszającą studentów medycyny i młodych lekarzy. Jest zrzeszeniem apartyjnym, samorządnym i trwałym, o celach niezarobkowych. W ramach swej działalności należy do Międzynarodowej Federacji Stowarzyszeń Studentów Medycyny – IFMSA (International Federation of Medical Students Associations).

IFMSA jest największą na świecie organizacją studencką. Poprzez 140 organizacji krajowych należą do niej studenci ze 129 państw. W ramach IFMSA działa ponad 1 300 000 młodych ludzi na świecie. IFMSA ma swój Zarząd wybierany raz w roku na walnym zebraniu. W skład zarządu IFMSA wchodzi prezydent oraz wiceprezydenci ds.: zewnętrznych, aktywności, finansów, członków, PR i komunikacji, budowania kompetencji. Siedzibą IFMSA jest Kopenhaga w Danii. Siedziba ta jest wspólna z Międzynarodowym Stowarzyszeniem Lekarzy. Organem nadzorującym pracę Federacji i Zarządu jest Komisja Rewizyjna.

Ze względu na zakres działanie cała struktura IFMSA została podzielona na Programy Stałe (Standing Committees). Walne zebrania członków IFMSA odbywają się dwa razy w roku, w marcu i sierpniu. Są to tygodniowe spotkania, na których podpisywane są kontrakty na wymiany studenckie, opracowywane są nowe projekty, przedstawiane są sprawozdania z programów już działających. Studenci wymieniają się także wiedzą medyczną, prezentują swoje zwyczaje, kultury. http://www.ifmsa.pl