Jak zazwyczaj wygląda wdrożenie do pracy? Jest jakiś okres próbny? Ma się mentora?

Warto odbyć tzw. Hospitację, czyli najczęściej bezpłatny okres pracy, w którym poznasz specyfikę oddziału i jego organizację. Czas trwania takiej Hospitation to kwestia umowy z Chefarztem. Jeśli się zdecydujesz, to zaczynasz normalną pracę, jak w Polsce. Przez pierwsze 2-4 tygodni pracujesz najczęściej z kimś, orientując się w procedurach, programie komputerowym itd, a później pracujesz sam. Zawsze jesteś oczywiście pod nadzorem Oberarzta/Chefarzta, który jest Twoim mentorem. W razie wątpliwości z nim omawiasz kwestię dalszych procedur i leczenia u pacjenta. Zawsze jest okres próbny i jest to ujęte w umowie o pracę, najczęściej 6 miesięcy. 

Bezpłatna kwalifikacja i zapisy na kursy

Jeśli chcesz sprawdzić swój poziom i rozpocząć przygotowanie do wyjazdu:

👉 skorzystaj z bezpłatnej kwalifikacji i zapisz się na kurs:
https://kastelgermany.pl

👉 dostęp do materiałów, wywiadów i wiedzy:
https://kursy.kastelgermany.pl

👉 zapisy na kursy i symulacje FSP:
https://app.kastelgermany.pl

Pobierz bezpłatne materiały i zakup ebooki do nauki języka medycznego z wydawnictwa Kastelion– marka własna- Kastel&Germany Anna Kastelik. LINK do sklepu- kliknij tutaj.


Opublikowano

w