Centrum Języka Niemieckiego Kastel&Germany jest miejscem dedykowanym wyłącznie Medykom.

W Centrum Języka Niemieckiego oferujemy kursy studentkom i studentom medycyny oraz lekarzom. Towarzyszymy w nabywaniu kompetencji językowych tworząc od poziomu A1 koncept synergii przygotowania do certyfikatu C1 opracowanego w kontekście medycznym.

Centrum Języka Niemieckiego Kastel&Germany kieruje swoją ofertę głównie do studentów i doktorantów, zainteresowanych możliwościami rozwoju w krajach niemieckojęzycznych.

Mawia się, że medycyna niemieckim stoi – z tego też względu właścicielka Centrum Języka Niemieckiego, Pani Anna Kastelik, zdecydowała się na wyspecjalizowanie Kastel&Germany właśnie w tym kierunku. Z ogromną pasją i zaangażowaniem całego zespołu Centrum Języka Niemieckiego wspiera procesy rozwoju językowego medyków, z którymi pracuje na kursach.

Wielu kursantów Centrum Języka Niemieckiego uczy się języka, żeby móc spędzić w trakcie swojej pracy naukowej tydzień w bibliotece w Niemczech, swobodnie poruszając się na kwerendach, poszukując informacji w bibliotekach i archiwach. Brak bariery językowej gwarantuje sukces w działaniach na tym polu


Opublikowano

w